PF 2017

1. ledna 2017 v 0:00 | Vénie |  Články
Zdravím všechny mé zbývající čtenáře (zůstal vlastně někdo?). Inu, nevadí. Chtěla jsem jen přinést vám všem přání do nového roku a možná i rozloučení.
Ano, je mi to líto, ale sami jste si určitě všimli, že prodleva mezi vydáváním nových článků pravděpodobně překročila únosnou mez. Abych se přiznala, tuhle stránku mi po dlouhé době připomněl až upozorňující email od blog.cz, že jsem se už tři měsíce nepřihlásila do svého účtu.
'Pomyslný povzdech' abych pravdu řekla, tenhle rok pro mě nebyl ničím přínosný. Byl spíš melancholický, plný překážek a chvil, které pro mě nebyly nějak příjemné. Samozřejmě vedle negativ se ocitly i pozitiva, ale letos opravdu jen umírněně. Jen doufám, že se to v tom následujícím roce změní.
S definitivní platností asi nekončím. Jen opravdu nevím, jestli chci ještě nějaký blog vést. I když, kdo ví? Možná zrealizuju svůj plán a založím si nějaký jiný blog, třeba o zentanglu.
Tahle stránka ušla dlouhou cestu, od blogu na středozemské mýtince po blog o mých zájmech, mé tvorbě a zážitcích. Tak se ho alespoň pokusím udržet naživu, aby jej blog nezrušil.
Z blogové cesty odbočilo mnoho lidí, ale mnoho se jich opět jinou cestou vrátilo. Vězte tedy, že pravidelně sleduji mnoho stránek a čtu mnoho vašich skvělých článků (i když bych je asi měla začít komentovat, co?) a že se moje cesta s tou vaší opět setká.
A taky se moc omlouvám lidem, co jsou v pořadníku na zentangle obrázky. Obávám se totiž, že svému slibu nedostojím. Mrzí mě to.
Jinak, stejně jako každý rok, sem chci dát tarotovou symboliku. Po roku poustevníka a roku síly přichází rok, v jehož znamení je kolo štěstí - kolo osudu, které přináší osudové zvraty, pohyby a změny, vzory a cykly, přináší propojený svět. Kolo se otáčí a to, co bylo dole se ocitá nahoře a pak opět klesá. V životě procházíme stejnými změnami. Pokud vám tedy bude připadat, že svět se před vámi uzavírá, poodstupte trochu, abyste věci viděli z širší perspektivy.
Když se na to tak dívám, příští rok nevypadá zase tolik povzbudivě. Ale snad se mi to jenom zdá.
Takže konec obav, všem hodně štěstí, ať objevíte spoustu knih a dobrých filmů, vyrazíte na cestu za dobrodružstvím a užijete si rok 2017, co to jenom půjde. Všichni doufejme, že nebude tak zpackaný, jako tento.
Takže pozor a....
ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MarcoY MarcoY | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 11:47 | Reagovat

Velmi zajímavý blog

2 Neklan Neklan | 20. ledna 2017 v 15:35 | Reagovat

Starší neodešli a noví přicházejí - jen to někdy není zřejmé na první pohled. Holt zkouškové a Con dělají svoje.
Šťastný stále ještě nový rok.
Jak je to vlastně s novým rokem - taky je nový do poloviny a pak je starý, jako když zajíc běží do lesa do půlky a pak už zase běží z lesa?

3 Aredhel Aredhel | Web | 1. února 2017 v 19:31 | Reagovat

Neklan má pravdu - jako téměř vždy: staří neodešli jenom byli načas zaměstnáni ošklivým zkouškovím a podobnými věcmi. Tak se tedy velmi pozdě ozývám a taky ti přeju, aby byl rok 2017 lepší než ten předchozí (myslím, že rok 2016 nebyl dobrý pro nikoho). -:)
Zároveň tě chci ujistit, že neexistuje nic jako "neúnosná mez prodlevy" mezi vydáváním článků, tohle je tvůj blog a ty na něj můžeš psát, jak často se ti chce. Moc by mě mrzelo, kdybys nás úplně opustila - mě čekání na článek nevadí. :-) Zkrátka si myslím, že to má pořád cenu, i když se na to právě necítíš...

4 Pomněnka Pomněnka | E-mail | Web | 5. května 2017 v 11:00 | Reagovat

Chápu to, ne že ne, i když je mi to líto. Tak přeji hodně štěstí, Vénie. A doufám, že pokud se někdy do blogových vod vrátíš, dáš nám o sobě vědět. :-) Elen síla lúmenn omentielvo!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama