Červenec 2016

Krátký povzdech

23. července 2016 v 18:04 | Vénie |  Články
Tři měsíce, nový rekord!

Ale ne, teď vážně. Strááášně moc se omlouvám, že jsem tu tak dlouho nebyla. Neumřela jsem, ani neopouštím blog. A vymlouvat se vám na nedostatek času by taky nebylo zrovna fér.

Chci se především omluvit Irith a všem ostatním co čekají v pořadí na obrázky na zakázku. Irith, prosím věř mi, že se snažím. Dokonce jsem přečetla i dalších pět Pratchettovských knih, abych zjistila, jak vypadá a kde se vzal. Ale tvůj krysí Smrť prostě stále nevypadá tak, jak by měl. Je mi to líto. Znovu děkuji za veškerou trpělivost, kterou na mě ty i další čekatelé spotřebováváte.

Už brzy se tu snad objeví krysí Smrť v závěsu s obrázkem pro Mex. A možná přibude i nějaká ta povídka nebo fotka a postřehy z prázdnin.

Taky bych se ( poud bude nějaký v rozumné vzdálenosti od Brna) ráda zase objevila na nějakém srazu. Neplánujete někdo něco?Usmívající se


A na závěr (mě to nedá, já se prostě pochlubit musím) mě trochu zaměstnává i náš nový člen domácnosti. Dvou a půl měsíční štěně shetlandského ovčáka, které se ze všeho nejvíc asi podobá malé, načechrané lištičce. No kdo by ji nemiloval?