Únor 2016

Most ke hvězdám

22. února 2016 v 14:36 | Vénie |  Povídky
Začínám být jako člověk navštěvující knihovnu. Taky se sem vracím jen jednou za měsíc

Moc se omlouvám za svou neaktivitu (všimli jste si, že takhle uvádím pomalu každý svůj článek?) Jen si teď procházím složitějším obdobím (zase). Hlubší deprese, neschopnost cokoli napsat, či nakreslit, známky, které se teď rapidně zhoršily a počet přátel, o kterém začínám pochybovat. Napsala jsem tenhle článek, ale po dvou dnech jsem shledala, že je naprosto zbytečný, a já nechci svůj blog zaplňovat podobnými nesmysly. Proto jsem se jej rozhodla smazat a místo toho konečně zprovoznit rubriku Z mého šuplíku tím, že do ní něco přidám. To něco bude povídka, kterou jsem napsala v Tvůrčím psaní (už hodně dlouho čekám, kdy tam napíšu něco tak dobrého, že bude stát za to, dát to na blog).
Nedávno jsem dočetla knihu Most do země Therabithia, a je to poznat, jelikož povídka se nese v podobném duchu a taky její konec nepatří zrovna k nejveselejším. Vyplácala jsem na ni spoustu depresivních emocí.

Jinak se chci omluvit všem, co čekají na zentangle obrázky. Vážně se snažím, ale nejde to, takže prosím, mějte se mnou tu trpělivost a ještě chvilku to snášejte. Děkuji
PS: povídka měla být původně k obrázku těhle soviček, ale já jsem z daného tématu trošku odbočila Usmívající se