Drobné radosti - 7 days challenge - malá připomínka

26. října 2015 v 16:00 | Vénie |  Challenge
Omlouvám se, že jsem za včerejšek nestihla napsat a vydat další článek. Musela jsem dělat dva projekty do školy. Zkrátka, dnes zveřejním dva články.
Tento zvyk jsem si osvojila spíš nedávno, když Janáčkovo divadlo v Bně zahajovala divadelní sezónu. Všude bylo plno lidí a já si sedla na kousek volného místa na takovém kopečku zelené trávy. A zrovna ve chvíli, když jsem si vytahovala peněženku, všimla jsem si, že na zemi leží malý, nenápadný, zářivě červený líst. Bezmyšlenkovitě jsem ho vzala a strčila do peněženky. Jaké bylo moje překvapení, když jsem na lístek nazila v kapsičce peněženky o pár dní později. Hned se mi s ním vybavily všechny ty skvělé zážitky, dobří herci i krásná hudba, a řekla jsem si, že by stálo za to, abych si takovými listy připomínala hezké chvilky. Nápad se mi potvrdil až tuhle sobotu, když jsem našla v Kroměříži bžízu, kderá měla naprosto neobvyklé listí. I tahle ukázka barevného podzimu putovala do kapsy v peněžence.
Rozhodně hodlám v tomle zvyku pokračovat. Je fajn připomínat si něco hezkého a klidného, když právě zrovna spěcháte na bus, nebo stojíte ve frontě před obchodem. Prostě a jednoduše slovy mého oblíbeného seriálu : "Není to jen list, je to první stránka."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aredhel Aredhel | Web | 7. listopadu 2015 v 1:13 | Reagovat

Máš zajímavé nápady, víš to? Skladovat listí už asi napadlo kdekoho, ale připomínat si jimi konkrétní událost... to je pro mě něco nového.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama