Oblíbení

6. září 2015 v 10:10 | Vénie


Aktivní blogy:

Aredhel- Úžasná bytost s obrovským potenciálem pro psaní. Velká milovnice Tolkiena, především Silmarillionu. Píše nádherné, melancholické básně a povídky inspirující se právě Mistrem.

Šárka - Největší umělkyně, co na blog.cz znám. Báječná práce s akvarelem, který ilustruje především Středozem. Většina obrázků téhle kreativní malířky a bioložky má čestné místo mezi mými neoblíbenějšími kousky.

Irith, Polly, Pomněnka a Tani a - Blog čtyř tvořivých a nápaditých hobitů hobitek. Vlastní obrosvkou sbírku Tolkienovských předmětů, pořádají pravidelné srazy a akce svůj hudební talent uplatňují v nahrávání písniček tolkienovského charakteru. Za zmínku stojí i několik odvážných projektů jako například Hobití sillmarilion (Hobitosloví)

Andoriana - Další osoba s velkým potenciálem pro kreslení/malování, hlavně pro portéty. Fanynka Marvelu a (jak jinak) také Tolkiena. Její blog je momentálně aktualizován a upravován.

Clarissa - Už jsem napravila svou chybu a tento blog pravidelně navštěvuji. Neunikají mi tak ani aktuální informace o světě Marvelu, DC, Středozemě ani Star Wars a také nepřicházím o hudební deníčky nebo osobní postřehy z uspěchaného světa.

Fantasyologové - Blog, jehož všechna zákoutí jsem ještě neobjevila. Stránky pod správou tří blogerek a zbytku fantasyologů. Ilian a Lithiel vás ponoří do svého kreativného světa Tirie,a společně s Eri jsou to další umělci propagující zentangle umění.

Neaktivní blogy:

Jeremiáš, Anekron - Je velká škoda že Jeremiáš svůj blog před časem z osobních důvodů zrušil, ale blog je stále dostupný jako archv. Je také možno si celý jeho obsah stáhnout. Neváhejte, objevíte svět (i když už možná trochu zapomenutý) osobitých recenzí, projektů, článků i fanfiction povídek.

Deviantart:

Andoriana - Andorianin Deviantart

aredhelfromtirion - Aredhelin Deviantart

SarkaSkorpikova - Šárčin Deviantart

EKukanova - Elena Kukanova, ruská malířka s dechberoucím stylem malby. Kouzelná hra barev, světla a stínů. Obrazy půsbí vemi jemným dojmem. Maluje především Tolkiena (Silmarillion a Húrinovy děti)

Kinko-White - Estonská umělkyně, fascinující práce s akvarelem a bílými konturami. Nádherná práce se světlem (hlavně se září Měsíce a hvězd) Ilustarce postav z Hobita dle jejich filmových podob. Věnuje se také tvoření šperků

LiigaKlavina - Lottyšská umělkyně s jejíž obrazy jsou spíš pohádkového charakteru. Ilustruje především zvířata, krajiny, pohádkové bytosti a Tolkiena. Některé z jejích vyobrazení se i zamlouvají mnohem více, než ty filmové.

Gold-Seven - Německá malířka s nádherným smyslem pro detaily.

puimun - Autorka mých neoblíbenějších tarotových karet. Úžasý akvarel. Její výtvory působí jemně, vzdušně dalo by říct, že až "lehce". V její galerii naleznete kompletní sestavu tarotové série, zvěrokruh a malby zvířat.

Lamorien - Malířka pocházející z Ameriky. V galerii naleznete jak barevné akvarelové obrázky, tak černo bílé obrázky tvořené tuží. Úžasná je i její práce se samotným papírem, z něhož vystřihuje velmi detailní siluety. Ilustruje středozemské postavy a Doctora who

Saimain - Další kreativní američanka. Mezi vypodobnění elfů a jiné fantasy u ní najdete i krásné portréty postav v maskách, propracovaných do fascinujících detailů a fan tvorbu. Musím zmínit i její vypodobnění postav z Doctora who a dva kraťoučké komixy (no, spíš skici) Timelord of the Rings a How Sherlock really surrive the Reichenbach fall.

ZHField - Americká zentanglistka. Zbožňuji její lišky Usmívající se Krásné anatomické proporce zvířat vyplněné detailním zentanglem


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Aredhel Aredhel | Web | 10. září 2015 v 10:43 | Reagovat

Blogový vzor? Šmarja, díky moc!!! To je pro mě pocta...
Nádherný nový design, celý blog najednou působí úplně jinak. :-)

2 Jeremiáš Jeremiáš | Web | 18. září 2015 v 13:24 | Reagovat

Jsem velmi poctěn, že v seznamu figuruji a snad tě nezklame ani další střípek ze světa Anekronu, který se chystám vydat dnes :)

3 onepatas onepatas | Web | 7. října 2015 v 23:26 | Reagovat

Tesi me, ze jsem se objevil v tvem seznamu... ^^ A ja jsem si rikal, jak to, ze mam z tveho blogu takove mnozstvi pristupu... Dekuji ;)

4 Andoriana Andoriana | E-mail | Web | 29. října 2015 v 14:14 | Reagovat

První čtyři zmíněné blogy navštěvuji pravidelně, Mexafell, Temnářku a Patrika znám, ale ještě jsem neměla možnosti si jejich stránky důkladněji projít. O poslední zmíněné slečně slyším poprvé, ale díky za tip ;)
Právě tohle se mi na blogerské komunitě tak líbí - jeden odkazuje na další a ti zase na další a takhle máme možnost se poznat s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako my.

Btw. moc se mi líbí tvůj design! Jednoduché a originální :)

5 Vénie Vénie | Web | 29. října 2015 v 16:03 | Reagovat

[4]:Mnohokrát děkuji, ten design mi dal dost práce :).
Ano, také se mi líbí jak blogeři odkazují na další blogy. třeba pře Jeremiáše jsem přišla na ten tvůj, ale nenavštěvuji ho moc pravidelně, a články také nestíhám číst, proto tě tu nemám, jinak je ale tvůj blog taky moc hezký :)

6 Jeremiáš Jeremiáš | 2. dubna 2016 v 18:40 | Reagovat

Jelikož zatím nelze komentovat design, učiním tak zde. Popravdě se mi totiž velmi líbí, ale na několika místech haprují přechody a šedý podklad autorských komentářů skoro znemožňuje jejich čitelnost. To jen tak bokem, základní svěží vzhled s lištičkami je moc fajn ;-)

7 Ilian Ilian | Web | 14. května 2016 v 9:17 | Reagovat

Díky, díky moc! Vážně jsme moc poctěny! Snad Tě nezklameme :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama